گلشیفته فراهانی: «در ایران شاه‌ماهی رودخانه بودم، اما در هالیوود ماهی در اقیانوسم»

«گلشیفته فراهانی» اعلام كرد: «در ایران من یك شاه ماهی در رودخانه بودم، اما در هالیوود مثل یك ماهی در اقیانوس هستم و این خیلی سخت است.»


 شبكه‌ی تلویزیونی «الجزیره» در مصاحبه‌ با «گلشیفته فراهانی» كه درجریان برگزاری اولین جشنواره‌ فیلم ترایبكا دوحه انجام شد، به پای صحبت گلشیفته فراهانی نشست.


این بازیگر 26 ساله گفت: «در ایران بهترین فیلم‌نامه‌ها به من پیشنهاد می‌شد، اما در خارج از ایران برای گرفتن یك نقش باید بجنگم.»

الجزیره با اشاره به این‌كه اولین نقش‌آفرینی «فراهانی» در 14 سالگی در فیلم «درخت گلابی» داریوش مهرجویی بوده است، از قول وی نوشت: «می‌خواستم مردم را تحت تاثیر قرار بدهم. با نواختن موسیقی كلاسیك، شما برای جمعی از مردم می‌نوازید كه تحصیل‌كرده و با معلومات هستند. من می‌خواستم تغییر مثبتی در این اكثریت ایجاد كنم و در این راه سینما بهترین زبان بود.»
وی اظهار كرد: «یكی از اهداف من این بود كه نوع دیگری از رفتار یك ستاره‌ را معرفی كنم. من عاشق فلسفه‌ تائوئیسم هستم. یك مثل هست كه می‌گوید انسان باید مثل اقیانوس زندگی كند. اقیانوس بیشترین آب‌های جهان را دارد، اما در پایین‌ترین نقطه زمین قرار گرفته و آب همه رودخانه‌ها به آن می‌ریزد. من همیشه سعی كرده‌ام كه مطابق این فلسفه زندگی كنم.»

وی در  ادامه گفت: «من به مردم كشورم احترام می‌گذارم، به من دختر كشور می‌گفتند. چه بخواهم یا نه، من نماینده‌ ایران هستم و مردم مسوولیت من را بیشتر می‌كنند.»

«فراهانی» در پایان با تاسف از اینكه فرصت بازی در فیلم «شاهزاده پارسی» را از دست داده است، تاكید كرد مطمئمنا این را جبران خواهد كرد.


گفتنی است: «جواد شمقدری» معاون امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هفته گذشته رسما اعلام كرد، «گلشیفته فراهانی» از نظر ما مشكلی برای ادامه‌ی كار در ایران ندارد و نمی‌توان به‌دلیل بازی در یك فیلم گفت كه به ایران برنگردد


گلشیفته فراهانی در کنار همسرش امین مهدوی


عکس گلشیفته فراهانی در کنار دی کاپریو


گرفته شده از سایت: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:lkoLCPTLGNgJ:funshad.com/View/golshifte-farahani-goli-farahani.html+%DA%AF%D9%84%D8%B4%DB%8C%D9%81%D8%AA%D9%87+%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C+%D8%AF%D8%B1+%DA%A9%D9%86&cd=6&hl=en&ct=clnk&client=firefox-a

و

http://www.tehrantimes.com/index_View.asp?code=219583

+ نوشته شده توسط Barney Stinson در و ساعت ۲۳:۲۳ بعد از ظهر |


Powered By
BLOGFA.COM


Google Analytics Alternative